Consultatie de Recuperare Medicala la distanta

In dorinta de a fi mereu alaturi de pacientii nostri, pentru perioada in care nu veti mai putea veni la spital, va punem la dispozitie un serviciu online GRATUIT de CONSULTATIE DE RECUPERARE (REABILITARE) MEDICALA LA DISTANTA.
ACEST SERVICIU SE ADRESEAZA PACIENTILOR CARE AU MEDICUL CURANT LA SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS SI DORESC SA IL CONTACTEZE IN PERIOADA URMATOARE, PRECUM SI PACIENTILOR CARE VOR SA IA LEGATURA CU UN MEDIC DE RECUPERARE (REABILITARE) MEDICALA AL SPITALULUI UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS.
La acest serviciu, puteti adresa intrebari medicale, puteti transmite detalii despre problemele de sanatate cu care va confruntati si de asemenea incarca documente medicale.

Avand in vedere ca aceasta evaluare se desfasoara la distanta, precizam ca oferim o opinie medicala de specialitate insotita de recomandari si NU un diagnostic al afectiunii.
Aceasta evaluare este GRATUITA.

Problemele pentru care ne puteti contacta:
- dureri la coloana lombara, dorsala si cervicala;
- dureri de articulatii: sold, genunchi, umar, etc.;
- dureri musculare si de tendoane;
- sechele dupa AVC: pareze, spasticitate, durere, etc.
- sechele dupa traumatisme osoase si articulare de coloana vertebrala.

De asemenea, oferim suport psihologic si evaluare logopedica.

Rugam pacientii nostri sa intre in contact cu medicul curant completand formularul de Consultatie medicala la distanta.
Veti primi raspuns prin email sau telefon intr-un termen de 1-2 zile lucratoare, in functie de disponibilitatea medicului.

*Ce problema medicala aveti? (cum a inceput, cand, cum a evoluat, ce interventii s-au facut pana in prezent?)

Doresc suport psihologic - (serviciu oferit de doamna psiholog Andreea Marin, psiholog clinician si logoped)

Doresc evaluare logopedica - (serviciu oferit de doamna psiholog Andreea Marin, psiholog clinician si logoped)

Incarca aici documentele medicale (scanate sau fotografiate)- maxim 3 documente - Scrisoare Medicala, consultatii de investigatii, RMN, CT etc.

*Nume (pacient)

*Prenume (pacient)

*Telefon (pacient sau persoana de contact)

*Confirmati numarul de telefon

*Email (pacient sau persoana de contact)

*Am varsta peste 18 ani

*Am luat la cunostinta ca o consultatie online ofera o opinie medicala si NU un diagnostic al afectiunii

*Sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, in scopul evaluarii medicale in conditiile detaliate in Politica de confidentialite

*Sunt de acord cu Termeni si conditii

Campurile marcare cu * sunt obligatorii.